+48 601 352 377
+48 570 154 014

Dodano: 26 mar 2020

Summer Dance Camp 2020


Drodzy Rodzice i Tancerze!

Summer Dance Camp Rewal 2020
Termin: 10.07-19.07.2020

Studio Tańca Impact od 25 lat organizuje szkolenia i obozy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu organizujemy w tym sezonie bezpieczny ale pełen zabawy i szkoleń tanecznych wypoczynek dla Państwa dzieci.

Kolonia zorganizowana w oparciu o wytyczne MEN, GIS i MZ

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

 

Dnia 08.06 (poniedziałek) o godz. 20:15 zebranie online organizacyjne na temat Kolonii (poprzez ZOOM)

 

ZAKWATEROWANIE:

Wybraliśmy dla Państwa dzieci bezpieczny ośrodek o powierzchni 1,5 h, który posiada ogrodzoną działkę, która jest starannie zagospodarowana oraz pełna zieleni. Do dyspozycji szkoły tańca osobny zamykany budynek wyłącznie dla naszych tancerzy wraz z salą lustrzaną tylko do naszej dyspozycji.

Ośrodek kolonijny ,,Bazylak”  to obiekt z wieloletnim stażem który z powodzeniem od wielu lat zapewnia komfortowy nocleg jak i wyżywienie dla grup zorganizowanych. Położony jest w pięknej nadmorskiej miejscowości Rewal jedyne 750 m od piaszczystej plaży (10-15 min. drogi spacerkiem) a mimo to z dala od ruchliwych ulic centrum Rewal ( 600m) zapewnia naszym podopiecznym bezpieczny i spokojny wypoczynek w miłej atmosferze.

Zakwaterowanie w komfortowych pokojach umieszczonych w budynku tylko dla naszych tancerzy i opiekunów. Pokoje 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Powierzchnia pokoju 24m2
Pobyt 10 dni/9 noclegów.

Opiekę lekarską zapewnia ośrodek.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie. Śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Zgodnie z wytycznymi: zmianowe wydawanie posiłków oraz zachowanie dystansu pomiędzy uczestnikami.

TRANSPORT:

Proponujemy aby dojazd na kolonie odbywał się w formie dojazdu własnego, aby ograniczyć do minimum kontakt z osobami trzecimi. Dotyczy to też powrotu z kolonii.

 

UWAGA: W przypadku problemów z dojazdem własnym zamówimy busa (nowy Mercedes).

 

W CENIE KOSZTÓW AUTOKARÓW ZORGANIZUJEMY INNE ATRAKCJE DLA TANCERZY.

Starannie przygotowaliśmy nowy program kolonii dostosowany do warunków sanitarnych i epidemiologicznych. Program będzie realizowany w miejscu wypoczynku lub w jego najbliższej okolicy, aby ograniczyć kontakt z osobami trzecimi. Ograniczymy do minimum wyjścia do miejsc publicznych.

Program ulegnie zmianom/przygotowujemy się na nowe atrakcje aby jak najbardziej urozmaicić wypoczynek i dostosować go do możliwości dzieci i ośrodka.

 

Ze względów bezpieczeństwa całkowity zakaz odwiedzin.

KOSZT: 1690 zł

Zapisy do 10.06 u koordynatora Pauliny Kupińskiej mailowo: pkupinska@gmail.com oraz sms tel: 570 154 014

 

Plan zajęć

Sprawdź aktualny plan zajęć


→ czytaj więcej

Galeria

Zobacz naszą galerie zdjęć


→ czytaj więcej

Nasze filmy

Obejrzyj filmy Szkoły Tańca Impact


→ czytaj więcej