+48 601 352 377
+48 570 154 014

Dodano: 04 lut 2020

Arobatyczno-Walentynkowe Warsztaty Zimowe


❤️AKROBATYCZNO-WALENTYNKOWE WARSZTATY ZIMOWE ❤️

KAWASHI-STRETCHING-MULTIKINO-WARSZTATY FLORYSTYCZNE I KULINARNE
(3 dni intensywnych warsztatów – 8h dziennie)

Luty to miesiąc zakochanych, a co zakochańce lubią najbardziej? Czekoladę! W zajęcia wpleciemy także elementy rozgrzewających ćwiczeń i zimowych ciepłych napojów (owocową herbatkę czy gorącą czekoladę). Tej zimy przeziębienia i chłody nie będą nam straszne. Zadbamy o kondycje i odporność naszych tancerzy. Przygotujmy się na nowy sezon taneczny w walentynkowym rytmie.

Program:
Bezpośrednio na salach tanecznych odbywać się będą zajęcia podnoszące poziom techniczny tancerzy. Animatorzy zadbają również o dobrą zabawę i zimowy wypoczynek. Grupy będą dostosowane do poziomu zaawansowania i wieku tancerzy.

💪Zajęcia AKROBATYCZNE – MATY I ŚCIEŻKI AKROBATYCZNE AIR TRACK POD CIŚNIENIEM Grupa KAWASHI( Marcin Popek, Paweł Harcej), Finaliści MAM TALENT, Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorzy gimnastyki Sportowej. Trwająca współpraca od 5 lat kontynuowana jest również na obozach i półkoloniach letnich bądź zimowych.

💐Warsztaty Florystyczne z „Wyraź to kwiatami – Pracownia Florystyczna Magdalena Jachim-Szuba”

💃Zajęcia z KLASYKI (Stretching), – Daria Czaja, Absolwentka Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie spec. choreografia i teoria tańca oraz AH-E w Łodzi spec. tancerz-choreograf.

🎞Wyjście do kina MULTIKINO

👩‍🍳Warsztaty Kulinarne o zdrowym żywieniu z „Always and Forever Hungry” (Szczecińska Beza) Hanna Komór. Kuchenne rewolucje, walentynkowe ciasteczka, serduszkowe ozdoby

Zbiórka od 8:00
Zajęcia programowe od godziny 9:00-16:00

Wyżywienie: II śniadanie (owoce/naleśniki/tosty), Obiad (Fileciki z kurczaka, frytki/ryż, surówka), woda, owoce, zimowa herbatka/ gorąca czekolada, zdrowe przekąski

Plan może ulec małym zmianom.

Program nastawiony jest na wpieranie i motywowanie do działania, poprzez zabawę i trening oraz poprzez osiąganie określonych wyników i umiejętności.

Szkoła Tańca Impact posiada wpis do ewidencji organizatorów turystyki.

Termin: 12-13-14.02.2020
Miejsce: SP 16 ul. Chobolańska 20 – Mała sala gimanstyczna i sala korekcyjna z lustrami
Koszt: 330 zł

Zapisy do 24.01.2020 pod numerem tel: 570 154 014 – Paulina Kupińska, 601 352 377 – Dorota Gaweł lub mailowo: pkupinska@gmail.com

ZGŁOSZENIA DO ZAMKNIĘCIA LIST – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

 

Plan zajęć

Sprawdź aktualny plan zajęć


→ czytaj więcej

Galeria

Zobacz naszą galerie zdjęć


→ czytaj więcej

Nasze filmy

Obejrzyj filmy Szkoły Tańca Impact


→ czytaj więcej