+48 601 352 377

Osiągnięcia

 

Mistrzostwa Polski WADF w Triach, Grand Prix Polski WADF. Debiuty DEART Goleniów 2018

Mistrzynie Polski Trio Artystic Show 1 miejsce kat. 12-15 lat – Oliwia Piosek, Martyna Gaweł, Klara Skupień
Brązowe Medalistki Mistrzostw Polski Artystic Show 3 miejsce kat. 12-15 lat – Anita Macek,Maja Wojtasik,Kornelia Łabanowicz 

NAGRODA GŁÓWNA GRAND PRIX FESTIWALU W KATEGORII SHOW DLA IMPACT EUFORIA
Grand Prix i 1 miejsce kat. 12-15 lat Grand Prix Artistic Dance Show – Impact Euforia 
Grand Prix Artystic Dance Show –  1 miejsce kat. Pow. 15 lat – Impact Pasja 
Grand Prix Artystic Dance Show showcases  – 1 miejsce kat. 12-15 lat – Impact Invictus 
Grand Prix Artistic Dance Show showcases  – 1 miejsce kat. 8-11 lat – Impact As 
Debiuty Performing zespoły 8-11 lat –  1 miejsce – Impact Bajka 
Debiuty Performing zespoły do lat 7- 1 miejsce –  Impact Candy 

 

Ogólnopolski Festiwal Tańca „Międzynarodowy dzień tańca” Lębork 2018

Inne formy tańca 12-15 lat – 1 miejsce – Impact Invictus
Miniatura i inscenizacja 12-15 lat – 1 miejsce- Impact Euforia
Miniatura i inscenizacja pow. 16 lat – 1 miejsce – Impact Pasja

 

Ogólnopolski Festiwal Tańca „Solo Duet” Bydgoszcz 2018

Inne formy tańca 9-11 lat – 1 miejsce – Impact Impresja
Inne formy tańca do lat 8 – 3 miejsce – Impact As
Taniec współczesny 9-11 lat – 3 miejsce – Impact Art.

 

XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne 2018

Kategoria wiekowa do lat 8:
1 miejsce – Impact Candy – Prognoza pogody
1 miejsce – Impact As – Diament
2 miejsce – Impact Point – Flamingi

Kategoria wiekowa 9-11 lat:
1 miejsce – Impact Impresja – Scorpio
2 miejsce – Impact Perfect – Król szczurów
3 miejsce – Impact Bajka – Amore Mio

Kategoria wiekowa 12-14 lat:
2 miejsce – Impact Invictus – Oko proroka
3 miejsce – Impact Art – Frozen Together

Kategoria wiekowa pow. 14 lat:
GRAND PRIX i 1 miejsce – Impact Pasja – Głębia
2 miejsce – Impact Euforia – Czarne łabędzie

 

XV Turniej Formacji Tanecznych Mosina 2018

Inne formy tańca kat. 9-11 lat – 2 miejsce Impact Impresja
Inne formy tańca kat. 12-15 lat – 2 miejsce Impact Invictus
Inne formy tańca kat. pow. 15 lat – 2 miejsce Impact Euforia
Formy klasyczne kat. pow. 15 lat – 3 miejsce Impact Pasja
Nagroda specjalna dla Mai Grześkiewicz!

 

Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka 2017

Solo:
1 miejsce – Maja Grześkiewicz
1 miejsce – Oliwia Piosek
3 miejsce – Martyna Gaweł

Formacje:
Mini Kids Grand Prix i 1 miejsce – Impact As
1 miejsce – Impact Invictus
1 miejsce – Impact Euforia
2 miejsce – Impact Perfect
2 miejsce – Impact Art
3 miejsce – Impact Escada

 

Polsko- Niemiecki Festiwal Tańca Przytoczna 2017

Miniatura taneczna kat. 6-8 lat – 1 miejsce Impact As „Rafaello”
Inscenizacja taneczna kat. 6-8 lat – 2 miejsce Impact As „Łabędzie”
Inscenizacja taneczna kat. 9-11 lat – 1 miejsce Impact Impresja „Meduzy”
Show Dance kat. 9-11 lat – 2 miejsce Impact Invictus „Ośmiornica”
Miniatura taneczna kat. 9-11 lat – 3 miejsce Impact Art „Piękna i Bestia”
Inne propozycje taneczne kat. 12-15 lat – VICE GRANT PRIX i 1 miejsce Impact Euforia „Gnijąca Panna Młoda”
Inscenizacja taneczna kat. 12-15 lat – 2 miejsce Impact Euforia „Coralina”
Show Dance kat. 12-15 lat – 2 miejsce Impact Invictus „Kokon”
Miniatura taneczna kat. 12-15 lat – wyróżnienie Impact Escada „Lost in the City”
Show Dance kat. pow. 16 lat – 1 miejsce Impact Pasja „Opętane”
Inscenizacja taneczna kat. pow. 16 lat – 3 miejsce Impact Pasja „Wyklęte”

 

Dance Stars Szczecin 2017

Kat. 6 – 8 lat

Solo:
Martyna Brzezińska 1 miejsce
Julia Wiszniewska 1 miejsce
Julia Gdakowicz 2 miejsce
Julia Lniak 2 miejsce

Formacje:
Impact As 1 miejsce
Impact Bajka 3 miejsce

Kat. 9 – 11 lat

Solo:
Anita Macek 2 miejsce
Martyna Gaweł 2 miejsce
Oliwia Piosek 2 miejsce
Daria Jurewicz 2 miejsce
Kaja Zatylna 3 miejsce
Ewa Maruszczak 3 miejsce

Duety:
Alicja Owsianowska i Julia Gdakowicz 2 miejsce
Martyna Gaweł i Klara Skupień 2 miejsce

Formacje:
Impact Impresja 1 miejsce
Impact Perfect 1 miejsce
Impact Invictus 1 miejsce
Impact Art 2 miejsce

Kat. 12 – 15 lat

Solo:
Weronika Orzeł 2 miejsce
Dominika Majer 3 miejsce
Dominika Wojciechowska wyróżnienie

Duety:
Maja Grześkiewicz i Oliwia Piosek 1 miejsce
Weronika Orzeł i Dominika Wojciechowska 3 miejsce

Formacje:
Impact Euforia 1 miejsce
Impact Escada wyróżnienie

Kat. pow 15 lat

Solo:
Maja Grześkiewicz 1 miejsce
Lena Pomianowska 3 miejsce

Duety:
Karolina i Lena Pomianowskie 3 miejsce
Weronika Grzeczyńska i Dominika Majer wyróżnienie

 

DEART Police 2017

1 miejsce – Impact As
1 miejsce – Impact Perfect
2 miejsce – Impact Art.
3 miejsce – Impact Escada

 

Ogólnopolski Festiwal Tańca „Solo Duet” Bydgoszcz 2017

1 miejsce – Impact Impresja
1 miejsce – Impact Invictus
1 miejsce – Impact Euforia
3 miejsce – Impact Pasja
5 miejsce – Impact Escada

 

Turniej Formacji Tanecznych Mosina 2017

GRAND PRIX i 1 miejsce – Impact Euforia
2 miejsce – Impact Impresja
2 miejsce – Impact Pasja

 

Nowogardzkie Spotkania Taneczne 2017

1 miejsce – Impact As
1 miejsce – Impact Perfect
1 miejsce – Impact Invictus
1 miejsce – Impact Euforia
1 miejsce – Impact Pasja
2 miejsce – Impact Impresja
2 miejsce – Impact Escada
Wyróżnienie – Impact Bajka

Festiwal o Puchar Dnia Dziecka, Szczecin 2016

1 miejsce i złote medale Impact AS (Łabędzie) kat. do lat 8
1 miejsce i złote medale Impact INVICTUS (Octopus) kat. 9-12
2 miejsce i srebrne medale Impact IMPRESJA (Tysiąc i jedna noc) kat. 9-12
2 miejsce i srebrne medale Impact EUFORIA (Coralina) kat. 12-15
Wyróżnienie Impact BAJKA (Ogrodniczki)

Turniej Dance Stars 2016

Duet Julia Gdakowicz i Alicja Owsianowska 2 miejsce kat. do lat 8
Impact AS 1 miejsce kat. do lat 8
Impact BAJKA 2 miejsce kat. do lat 8
Impact PERFECT 2 miejsce kat. do lat 11
Impact ART 2 miejsce kat. 12-14 lat
Impact MAŁA PASJA 3 miejsce kat. 12-14 lat
Impact INFINITY 3 miejsce

Międzynarodowy Festiwal w Hronow Czechy

Impact Invictus zdobył 1 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Czechach!
Impact Euforia 4 miejsce a Impact Pasja 3!

eMDeART Międzyzdroje 2016

Formacje:

Kat. do lat 7
Impact AS „Łabędzie” – puchar, I miejsce i złote medale

Kat. 8-11 lat
Impact IMPRESJA „Tysiąc i jedna noc” – I miejsce i złote medale i puchar,
Impact INVICTUS „Octopus” – I miejsce, złote medale i puchar,
Impact ART „Misja Mars” – II miejsce i srebrne medale i puchar

Kat. 12-15 lat
Impact Euforia „Coralina” – I miejsce, złote medale i puchar
Impact MAŁA PASJA „Takiego…” – III miejsce ,brązowe medale i puchar

Kat. pow. 15 lat
Impact PASJA „Troja” – II miejsce, srebrne medale i puchar

Mini formacje:

Kat. 8-11 lat
Impact IMPRESJA „Syrenki” – II miejsce, srebrne medale i puchar
Impact INVICTUS „Egipt” – I miejsce, złote medale i puchar

Kat. 12-15 lat
Impact EUFORIA „Call me Harley”- II miejsce, srebrne medale i puchar
Impact INFINITY „Olimp” – II miejsce, srebrne medale i puchar

Kat. pow. 15 lat
Impact PASJA „Królestwo” – II miejsce, srebrne medale i puchar

Solo:
Gracjan Żywczok – I miejsce i złoty medal w kat. 8-11 lat

Duety:
Julia Gdakowicz i Alicja Owsianowska – I miejsce i złote medale w kat. do 7 lat
Wiktoria Jabłońska i Maja Grześkiewicz – I miejsce i złote medale w kat. 12-15 lat
Lena Pomianowska i Karolina Pomianowska – II miejsce i srebrne medale w kat. 12-15 lat
Daniela Olkiewicz i Wiktoria Gołos – II miejsce i srebrne medale w kat. pow. 15 lat

Trio:
Martyna Gaweł, Daria Jurewicz, Oliwia Piosek – I miejsce i złote medale w kat. 8-11 lat
Amelia Karwowska, Zuzia Klabacha, Natalia Pawlukowicz – II miejsce i srebrne medale w kat. 8-11 lat

NOWOGARD 2016

Kategoria do lat 10

GRAND PRIX – IMPACT INVICTUS
I miejsce i złote medale – Impact Invictus „Octopus”
I miejsce i złote medale – Impact Perfect „Mały Książe”
II miejsce i srebrne medale – Impact Impresja „Tysiąc i jedna noc”
II miejsce i srebrne medale – Impact As „Łabędzie”
Wyróżnienie z medalami – Impact Bajka „Ogrodniczki”

Kategoria 11-14 lat

I miejsce i złote medale – Impact Euforia „Coralina”
II miejsce i srebrne medale – Impact Art „Misja Mars”
III miejsce i brązowe medale – Impact Mała Pasja „Takiego…”
Wyróżnienie z medalami – Impact Infinity „Olimp”

Kategoria powyżej 15 lat

II miejsce i srebrne medale – Impact Pasja „Troja”

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL W CZECHACH 2015

IMPACT INVICTUS – II MIEJSCE, srebrne medale w kategorii zaawansowanej „Dzieci- show i parkietowe kompozycje” układ IMPERIUM
IMPACT EUFORIA- II MIEJSCE, srebrne medale w kategorii zaawansowanej „Juniorzy- show i parkietowe kompozycje” układ CALL ME HARLEY
IMPACT PASJA- II MIEJSCE, srebrne medale w kategorii zaawansowanej „Dorośli- show i parkietowe kompozycje” układ KORONA PÓŁNOCY

Dance – Passion and Life” w Przytoczonej 2015

IMPACT IMPRESJA –PUCHAR I PIERWSZE MIEJSCE (kategoria inscenizacja taneczna 7-11)-choreografia „Ssssnace’

IMPACT IMPRESJA – PUCHAR I TRZECIE MIEJSCE ( kategoria inne propozycje taneczne 7-11)-choreografia ‘’Złowić perłę’’

IMPACT INVICTUS- PUCHAR I DRUGIE MIEJSCE (kategoria inne propozycje taneczne 7-11)-choreografia ‘’Imperium”’

IMPACT EUFORIA –PUCHAR I DRUGIE MIEJSCE (kategoria inne propozycje taneczne 12-15)-choreografia ‘’Nie zadzieraj z jokerem”

IMPACT EUFORIA –PUCHAR I DRUGIE MIEJSCE (kategoria show dance-12-15)-choreografia ‘’Call me Harley’’

IMPACT PASJA –PUCHAR I TRZECIE MIEJSCE ( kategoria inne propozycje taneczne 16 )-choreografia ‘’Korona Północy’’

IMPACT ART – PUCHAR I TRZECIE MIEJSCE (kategoria miniatura taneczna 7-11)-choreografia ‘’Ćmy’’

IMPACT INFINITY-PUCHAR I TRZECIE MIEJSCE (kategoria miniatura taneczna 12-15) choreografia ’’U Singera”

Teatr Tańca Impact –PUCHAR I PIERWSZE MIEJSCE (kategoria show dance 16)-choreografia ‘’ Spectro’’

XII OTWARTYM TURNIEJU WIOSNY FORMACJI I SOLISTÓW MOSINA 2015

Puchar i srebrne medale dla IMPACT EUFORIA za choreografie CALL ME HARLEY
– Puchar i brązowe medale dla IMPACT INVICTUS za choreografie IMPERIUM
– Puchar i brązowe medale dla IMPACT IMPRESJA za choreografię SSSNAKE

2015 Nowodardzkie Spotkania Taneczne

I MIEJSCE i złote medale Impact Invictus w układzie „Imperium” – GRAND PRIX

I MIEJSCE i złote medale Impact Impresja w układzie „Sssnake”

II MIEJSCE i srebrne medale Impact Perfect w układzie „Presja”

III MIEJSCE i brązowe medale Impact Bajka w układzie „Master Chef”

III MIEJSCE i brązowe medale Impact Kids w układzie „Świetliki”

I MIEJSCE i złote medale Impact Euforia w układzie „Call me Harley”

I MIEJSCE i złote medale Impact Mała Pasja w układzie „Mefisto”

III MIEJSCE i brązowe medale Impact Art w układzie „Ćmy”

III MIEJSCE i brązowe medale Impact Infinity w układzie „U Singera”

I MIEJSCE i złote medale Impact Teatr Tańca w układzie „Spectro”

III MIEJSCE i srebrne medale Impact Pasja w układzie „Korona Północy”

Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Lęborku 2015

Impact Invictus- 1 miejsce
Impact Mała Pasja- wyróżnienie
Impact Art – 3 miejsce
Impact Euforia – 3 miejsce
Impact Pasja – 3 miejsce
Teatr Tańca Impact- 1 miejsce
Solo Aleksandra Kąkol- 2 miejsce

Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Lęborku 2014

2 miejsce- IMPACT INFINITY „Lyrical” ,w kat. Inne formy tańca 12-15 lat
2 miejsce- IMPACT PRODUKCJA „Eywa: ,w kat. Miniatura i inscenizacja taneczna 12-15 lat
2 miejsce- IMPACT PASJA „Królestwo” , w kat Miniatura i inscenizacja taneczna 12-15 lat
2 miejsce – IMPACT PASJA „Botox” , w kat. Inne formy tańca 12-15 lat
4 miejsce – IMPACT EUFORIA „Nie zadzieraj z Jokerem”, w kat. Inne formy tańca 12-15 lat
2 miejsce- Teatr Tańca IMPACT – „Mojry”, w kat. Miniatura i inscenizacja taneczna pow.15 lat
3 miejsce – Teatr Tańca IMPACT – „Evidence”, w kat. Inne formy tańca

 

Plan zajęć

Sprawdź aktualny plan zajęć


→ czytaj więcej

Galeria

Zobacz naszą galerie zdjęć


→ czytaj więcej

Nasze filmy

Obejrzyj filmy Szkoły Tańca Impact


→ czytaj więcej